RAKETSPOR TENİS VE SPOR ÜRÜNLERİ

yonex-logo

YONEX MAVİS 350 (6'lı) BEYAZ BADMİNTON TOPU

77.00 TL

AÇIKLAMAMantar tabanlı, tüm zamanların en çok aranan antrenman topu
UÇUŞ HIZIOrta
ETEK RENGİBeyaz
AMBALAJ6.lı tüplerde
ÜRETİM YERİJaponyaYONEX MAVİS 350 (6
˂
  • YONEX MAVİS 350 (6
˃

ÜRÜN AÇIKLAMASI
Doğal tüy toplarının havada süzülme süresi göz önüne alınarak geliştirilen Mavis® Naylon Tüy Topları, isabetli bir süzülme performansı sağlayacak hassaslıkta tasarlanıp üretildi.
Saatte 300 kilometre sürat ile vuruluğunda, Mavis tüy toplarının toparlanma süresi 0.02 saniyedir. Bu performans, Yonex doğal tüy toplarına oranla 0.005 saniye daha yavaş, normal tüy toplarının toparlanma süresine göre ise 0.008 saniye daha hızlıdır.
 
Uçuş Düzeni
Uçuş Düzeni
Doğal kaz tüyü topların havada süzülme süresi göz önüne alınarak geliştirilen Mavis naylon tüy topları, isabetli bir süzülme performansı sağlayacak hassasiyette tasarlanıp üretilmiştir.
Oynanma Koşulları
Uçuş Hız ve Isı Değerleri
Oyuncular her zaman, oyun ortamına en uygun topu seçmelidirler. Eteğin sertliği -naylon toplardaki tüy kısım- ısıya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Soğukta etek sertleşirken, kırılmaya yatkın hale gelebilecektir. Sıcakta ise etek yumuşarken kırılma riski azalacaktır ancak darbe anında yumuşak etek his duygusunu etkileyecektir.
Yonex, MAVIS ürünlerini üç ısı esasına göre kategorize etmiştir. Oyuncuların bunu dikkate alarak oyun ortamına en uygun topu seçmeleri gerekecektir.

Tüy topların muhafazasında, kutuların mantar tabanlar aşağıya gelecek şekilde yerleştirilmesine ve yüksek ısılı ortamlardan uzak bulundurulmalarına dikkat edilmelidir.
 
Toparlanam Süresi
Toparlanma Süresi
Vuruş sonrası bir MAVIS naylon tüy topun kendini toparlama süresi sadece 0.02 saniyedir. Bu performans, Yonex doğal kaz tüyü toplarına oranla 0.005 saniye daha yavaş, diğer normal tüy topların toparlanma sürelerine göre ise 0.008 saniye daha hızlıdır.

TaksitMaximum CardWorld CardTEB Bonus
Peşin / Tek Çekim77.00 TL
77.00 TL
77.00 TL
2 Taksit38.50 TL
38.50 TL
38.50 TL
3 Taksit25.67 TL
25.67 TL
25.67 TL
4 Taksit


5 Taksit


6 Taksit