RAKETSPOR TENİS VE SPOR ÜRÜNLERİ

yonex-logo

YONEX POWER CUSHION PRO BEYAZ GRI KIRMIZI TENİS AYAKKABISI (Unisex)

529.00 TL




YONEX POWER CUSHION PRO BEYAZ GRI KIRMIZI TENİS AYAKKABISI
˂
  • YONEX POWER CUSHION PRO BEYAZ GRI KIRMIZI TENİS AYAKKABISI
  • PRO3
  • PRO4
  • PRO5
˃

AÇIKLAMA
2015 yılında Stanislas Wawrinka Australian Open turnuvasını Power Cushion Pro ayakkabı serisi ile kazanmıştır. Bu seri ayakkabıları denemeniz durumunda siz de Australia Open'ı kazanacakmış hissine kapılacaksınız. TennisWarehouse sitesinin test oyuncuları bu ayakkabıyı test ettikten sonra diğer tenis ayakkabılarına göre çok daha yaylandırılmış ve rahat bulmuştur. Tenis kortlarında oyuncuların karşılaştığı ani duruşlarda, YONEX SHT-PROEX(Power Cushion Pro) modelinin stabil duruşu sağlık ve performans açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Sağlam, stabil ve sağlıklı ayakkabı arayışınız için ideal bir çözüm olacak bu modeli araştırmanızı ve sonra bizim ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
 
  • Üst Kısım:  Sentetik deri ve örgü sargılama teknolojisi ile hafifliği ve rahatlığı eş zamanlı sağlamaktadır. The Guard Durable Skin teknolojiai ise ayağa extra stabilite kazandırmakla beraber ayakkabınının dayanıklılığını da arttırmaktadır. Agresif oyuncular için çok iyi bir seçim olacaktır.
  • Orta Taban: Orta tabanda kullanılan 3 katmanlı Power Cushion teknolojisi, sporcu ayağında super bir yastıklama hissi uyandıracaktır.  Aynı zamanda kortta sporcunun karşılaşacağı ani hareketlerde, sporcunun ayağında itici kuvvet sağlayarak daha hızlı ve sağlıklı hareket edebilmeye olanak sağlayacaktır. Yeni geliştirilen Power Graphite Sheet teknolojisi ise her adımda sporcuya daha fazla sıçrayabilme fırsatı verecektir.
  • Dış Taban: Modifiye edilmiş balık sırtı ayak tabanı dokusu içinde kullanılmış dayanıklı lastik dıştaban,  çekme gücü ve her kort zemininde dayanıklılık sağlamaktadır. Amatör tenis için min 6 aylık bir kullanım süresi olacağı Yonex tarafından garanti edilmektedir.

 
POWER CUSHION TEKNOLOJİSİ

TaksitMaximum CardWorld CardTEB Bonus
Peşin / Tek Çekim529.00 TL
529.00 TL
529.00 TL
2 Taksit264.50 TL
264.50 TL
264.50 TL
3 Taksit176.33 TL
176.33 TL
176.33 TL
4 Taksit132.25 TL
132.25 TL
132.25 TL
5 Taksit
105.80 TL

6 Taksit