RAKETSPOR TENİS VE SPOR ÜRÜNLERİ

yonex-logo

YONEX POWER CUSHION PRO TURUNCU BEYAZ ERKEK TENİS AYAKKABISI (Erkek)

529.00 TL
YONEX POWER CUSHION PRO TURUNCU BEYAZ ERKEK TENİS AYAKKABISI
˂
  • YONEX POWER CUSHION PRO TURUNCU BEYAZ ERKEK TENİS AYAKKABISI
˃

ÜRÜN AÇIKLAMASI
2015 yılında Stanislas Wawrinka Australian Open turnuvasını Power Cushion Pro ayakkabı serisi ile kazanmıştır. Bu seri ayakkabıları denemeniz durumunda siz de Australia Open'ı kazanacakmış hissine kapılacaksınız. TennisWarehouse sitesinin test oyuncuları bu ayakkabıyı test ettikten sonra diğer tenis ayakkabılarına göre çok daha yaylandırılmış ve rahat bulmuştur. Tenis kortlarında oyuncuların karşılaştığı ani duruşlarda, YONEX SHT-PROEX(Power Cushion Pro) modelinin stabil duruşu sağlık ve performans açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Sağlam, stabil ve sağlıklı ayakkabı arayışınız için ideal bir çözüm olacak bu modeli araştırmanızı ve sonra bizim ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
  • Üst Kısım:  Sentetik deri ve örgü sargılama teknolojisi ile hafifliği ve rahatlığı eş zamanlı sağlamaktadır. The Guard Durable Skin teknolojiai ise ayağa extra stabilite kazandırmakla beraber ayakkabınının dayanıklılığını da arttırmaktadır. Agresif oyuncular için çok iyi bir seçim olacaktır.
  • Orta Taban: Orta tabanda kullanılan 3 katmanlı Power Cushion teknolojisi, sporcu ayağında super bir yastıklama hissi uyandıracaktır.  Aynı zamanda kortta sporcunun karşılaşacağı ani hareketlerde, sporcunun ayağında itici kuvvet sağlayarak daha hızlı ve sağlıklı hareket edebilmeye olanak sağlayacaktır. Yeni geliştirilen Power Graphite Sheet teknolojisi ise her adımda sporcuya daha fazla sıçrayabilme fırsatı verecektir.
  • Dış Taban: Modifiye edilmiş balık sırtı ayak tabanı dokusu içinde kullanılmış dayanıklı lastik dıştaban,  çekme gücü ve her kort zemininde dayanıklılık sağlamaktadır. Amatör tenis için min 6 aylık bir kullanım süresi olacağı Yonex tarafından garanti edilmektedir.
POWER CUSHION TEKNOLOJİSİ
3-Layer Power Cushion
3-LAYER POWER CUSHION (3-Katmanlı Güç Yastığı)
Sert üst ve alt tabakalar, orjinal Power Cushion'a (Güç Yastığı) oranla zemin şokunu %30 daha fazla emer ve %5 daha fazla geri tepme sağlayarak enerji transferini artırır. Yumuşak orta tabaka zemin şokunun ardından çok kısa sürede eski şeklini alarak darbe enerjisini daha hızlı ve kolay ayak hakimiyeti için gerekli olan güce çevirir.


Durable Skin

DURABLE SKIN (Dayanıklı Yüz Maskesi)
Görsellik açısından geliştirilen üst tasarım teknolojisi dayanıklığı artırırken,
ayak hakimiyeti için gereken rahatlığı da sağlar.

Round Sole
Yonex ROUND SOLE™ (yuvarlak taban) hızlı ve rahat ayak hakimiyetine çepeçevre destek vermek üzere  tasarlanmıştır. Round Sole hem rahat hareket, hem de azami enerji transferi sağlar.

Synchro-Fit Insole
Synchro-Fit Insole (Tam Uyumlu İç Taban)
Yeni Yonex SYNCHRO-FIT INSOLE, ayakkabı ile ayak arasında tam bir uyum oluşturur. Böylece güç kaybı en aza indirgenerek daha rahat hareket ve hızlı ayak hakimiyeti sağlanır. Şekil-1: Geleneksel ayakkabılarla karşılaştırıldığında, iç tabanın topuktan orta bölüme kadar olan bölümü yükseltilerek ayakkabının ayağa daha iyi oturması sağlanmıştır. Şekil-2: Topuğun iç tabana daha sıkı şekilde oturması sayesinde ayakkabı ile ayak arasındaki boşluk azalır, rahatlık artar ve ayağın ayakkabı öne doğru kayması önlenir.

*Mavi kutu: FIT performansının geliştirildiğii bölge
*Sarı çizgi: Geliştirilmiş iç taban yapısı
*Siyah noktalar: Geleneksel iç taban yapısı

Toe Assist Shape
Toe Assist Shape (Başparmak Destekleyici Şekil)

Üst şekil: Ayak başparmağının, oyun sırasında sağlam şekilde basabilmesi için, yeri var. Ayağın orta bölümündeki geliştirilmiş kavrama sayesinde her yöne yanal hareket engellenir.
Alt şekil: Ayak hakimiyetinin ekseni olan topuk sıkıca sarılır, daha fazla destek sağlar.
 

ToughBrid Light

TOUGHBRID LIGHT
ToughBrid Light, ToughBrid ile tıpatıp aynı performansı sağlar ancak %11[*] daha hafif olması ile,
bacak ve dizler üzerindeki baskıyı ciddi oranda azaltır.
[*] YONEX tarafından test edilmiştir.

 
POWER CUSHION TEKNOLOJİSİ

TaksitMaximum CardWorld CardTEB Bonus
Peşin / Tek Çekim529.00 TL
529.00 TL
529.00 TL
2 Taksit264.50 TL
264.50 TL
264.50 TL
3 Taksit176.33 TL
176.33 TL
176.33 TL
4 Taksit132.25 TL
132.25 TL
132.25 TL
5 Taksit
105.80 TL

6 Taksit