RAKETSPOR TENİS VE SPOR ÜRÜNLERİ

yonex-logo

YONEX SHB SC5L BADMINTON VOLEYBOL HENTBOL AYAKKABI (Kadın)

405.00 TL

RENKMercan oranj
ÜSTPU Deri Polyester örgü
ORTA TABANToughBrid Light Power Cushion TPU
DIŞ TABANKauçuk
ÜRETİM YERİÇin

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.YONEX SHB SC5L BADMINTON VOLEYBOL HENTBOL AYAKKABI
˂
  • YONEX SHB SC5L BADMINTON VOLEYBOL HENTBOL AYAKKABI
  • SHB-SC5L
  • SHB-SC5L
˃

ÜRÜN AÇIKLAMASI
Eşsiz Yonex Teknolojisi
Hexagrip - Özellikle tasarlanan bu orta taban ile ayak hareketlerine çeviklik ve stabilite kazandırılmıştır. The Hexagrip dokusu yeni geliştirilen ve %3 güç artışı sağlayan bir metaryalden yapılmıştır. Bunun yanısıra diğer metaryallere göre %20 hafif olması nedeniyle güç ve rahatlığı aynı anda sunabilmiştir.

Dairesel Taban(The Round Sole)- Yonex Dairesel Taban, sporcuların her türlü zeminde daha hızlı ayak ve sarsıntısız ayak hareketlerine ulaşması için geliştirilmiştir.
Round Sole teknolojisi ayakkabının önüne ve topuk kısmına entegre edilmiş ve bu sayede sporcunun güç kaybı ve sarsıntı gibi yaşadığı etkenler elemine edilmiştir. Aynı zamanda enerjinin ayağın çeşitli bölgelerinde doğru transfer edilmesi sağlanarak sporcunun daha az efor sarfederek hareket etmesi öngörülmüştür. 

Tough Brid - Tough Brid molekülleri, ayakkabıya elastiklik kazandırmak ve ayakkabının şeklini uzun süre koruyabilmek için stabil bir sıra ile ayarlanmış ve tasarlanmıştır.

Çift İlmekli Örgü - İnanılmaz Hafif ve dayanıklı olan bu örgü tipi, ayakkabıda 8 kat daha fazla hava sirkülasyonunu sağlar.

Power Cushion - Yonex'in Power Cushion teknolojisi, ayağa etki eden şoku absorbe etmektedir. Aynı zamanda sporcunun ayak hareketleri arasındaki geçişlerde, Power Cushion teknolojisi, enerjiyi ters yöne çevirerek sporcunun yerden kuvvet alarak daha pürüzsüz ve rahat hareket edebilmesini sağlayacaktır.
Power Cushion yapısı, üretana kıyas ile 3 daha daha fazla şok abserbe edici özelliğe sahiptir. 

Power Cushion İç Taban - Power Cushion İç Taban sporcu ayakğına daha çok iç taraftan destek sağlayarak yana hareketlerde ayak kuvvetinde düşüşe yol açmayacaktır.

Ergonomik Şekil (Ergoshape)- Bilimsel olarak ayakkabının dış yapısı, sporcuya oldukça yüksek seviyede rahatlık ve ayak ucunda ve topukta stabilite sağlar. 

POWER CUSHION TEKNOLOJİSİ
Yonex'in imzası olan ve neredeyse tüm ayakkabılarında kullandığı Power Cushion teknolojisi en basit hali ile ayakkabı tabanı üzerine 7 metreden bırakılan bir yumurtanın kırılmadan 4 metre geri sekmesi olarak açıklanabilir. 
​Power Cushion - Yonex'in Power Cushion teknolojisi, ayağa etki eden şoku absorbe etmektedir. Aynı zamanda sporcunun ayak hareketleri arasındaki geçişlerde, Power Cushion teknolojisi, enerjiyi ters yöne çevirerek sporcunun yerden kuvvet alarak daha pürüzsüz ve rahat hareket edebilmesini sağlayacaktır.
Power Cushion yapısı, üretana kıyas ile 3 daha daha fazla şok abserbe edici özelliğe sahiptir. 
Power Cushion İç Taban - Power Cushion İç Taban sporcu ayakğına daha çok iç taraftan destek sağlayarak yana hareketlerde ayak kuvvetinde düşüşe yol açmayacaktır.

Ergoshape (Ergonomik yapı)
Dışhatları bilimsel olarak şekillendirilen Ergoshape ayakkabıda, ayağın ön kısmı ile parmaklarda daha fazla rahatlık ve denge sağlar.

Hexagrip (Altılı kavrama)
Çevik ve dengeli ayak hakimiyeti için Hexagrip %3 daha fazla kavrama sağlar,
ve standart taban malzemelerine göre %20 daha hafiftir.

Power Cushion Insole CF
Ayak şekline birebir uyum gösteren Yonex iç tabanları kortta ayağı sıkı ancak rahat bir şekilde sarar. Ayrıca iç tabanların kenarları, dengeyi iyileştirmek için yükseltilmiş ve sert bir reçine ile takviye edilmiştir.

Yonex ROUND SOLE (yuvarlak taban) hızlı ve rahat ayak hakimiyetine çepeçevre destek vermek üzere  tasarlanmıştır. Round Sole hem rahat hareket, hem de azami enerji transferi sağlar.

ToughBrid
Yonex'in yarattığı orta taban malzemesi ToughBrid'in molekülleri, daha fazla esneklik sağlayan ve kalıbı koruyan daha dengeli bir şekilde dizilmiştir. Sonuç olarak, ayakkabı daha uzun süre boyunca, hızlı ve yüksek darbeli ayak hareketlerinde bile daha yüksek seviyede yastıklama sağlamaktadır. Oyuncular kortta azami rahatlığın keyfini çıkarırken, üstün ayak hakimiyeti ile gelen fiziksel yorgunluk da azalmış olur.

TaksitMaximum CardWorld CardTEB Bonus
Peşin / Tek Çekim405.00 TL
405.00 TL
405.00 TL
2 Taksit202.50 TL
202.50 TL
202.50 TL
3 Taksit135.00 TL
135.00 TL
135.00 TL
4 Taksit101.25 TL
101.25 TL
101.25 TL
5 Taksit


6 Taksit